Union Asphatltechnik

 

 

   Ceļu būves firma „Union Asphalttechnik” SIA ir dibināta 1991. gada 10. martā . SIA  „Union Asphalttechnik" veic visa veida ielu, laukumu un autoceļu uzturēšanu, rekonstrukciju un būvdarbus. 2000. gadā  „Union Asphalttecknik” SIA uzcēla jaunu asfaltbetona rūpnīcu un izveidoja jaunu ražošanas bāzi Skultē, Mārupes novadā. Asfalta rūpnīcas  ražošanas jauda nodrošina pašu asfalta ieklāšanas darbu iecirkni, kā arī piedāvā visu tipu asfalta masas ražošanu pēc  pasūtījuma citiem ceļu būves uzņēmumiem.  Tehnikas parks ļauj sniegt smagās un speciālās ceļu  būves  tehnikas īres pakalpojumus, bet investīcijas kvalitātes nodrošināšanā - arī ceļu laboratorijas maksas pakalpojumus. Pēc  galvenā akcionāra maiņas 2005. gadā uzņēmumam ir pieeja Lietuvas  ceļu būves kompānijas AB ,,Panevežio keliai" pieredzei un resursiem, kuri tiek veiksmīgi izmantoti ceļu būvē.

   AB ,,Panevežio keliai" pastāv jau vairāk kā 40 gadus un ir viena no lielākajām kompānijām Lietuvā, kas nodarbojas ar ceļu, tiltu, viaduktu un dzelzceļu būvniecību. Pēdējo gadu laikā AB ,,Panevežio keliai"  veiksmīgi vada uzņēmumu grupu, kura sastāv no uzņēmumiem Lietuvā, Latvijā, Kaļiņingradas apgabalā (Krievijā) un Ukrainā, kas nodarbojas ar ceļu būvi, vispārējo celtniecību un nekustamajiem īpašumiem.

     "Union  Aspalttechnik" SIA galvenie darbības virzieni ir:

- Asfalta maisījumu ražošana; 
- Ceļu grants, šķembu un asfalta segu būve;
- Ceļu būvmateriālu laboratorijas pakalpojumi;
- Teritoriju labiekārtošana;
- Ceļu būves tehnikas īre un pakalpojumi

    Uzņēmuma galvenais darbības mērķis ir būvēt labus, kvalitatīvus un galvenokārt lētus ceļus, ielas un laukumus, tā palielinot savu tirgus daļu - apgrozījumu un attiecīgi arī uzņēmuma peļņu.  Uzņēmums pastāvīgi investē jaunas ceļu būves tehnikas iegādei.